Contactgegevens

Algemene gegevens

Van den Heuvel Verlichting/Kleinmeubel BV

Vestigingsadres: Watermanweg 9, 3067GA Rotterdam

rotterdam@vandenheuvelverlichting.nl of 010-2204709

KvK-nummer: 24155236
Btw-nummer: NL007540711B01

Voor de verschillende bezoekadressen zie onze winkels.

Klantenservice winkels

Aangezien de de klantenservice van de webwinkel geen inzicht heeft in de lopende orders van de diverse filialen kunt het beste direct contact opnemen met het desbetreffende filiaal.De beste manier om de winkels is even een email te sturen vergezeld van uw naam en ordernummer. De winkels streven ernaar uw vraag binnen een dag te beantwoorden. De contactgegevens van onze winkels zijn:

Van den Heuvel Verlichting Amsterdam: amsterdam@vandenheuvelverlichting.nl of 020-3659409

Van den Heuvel Verlichting Cruquius: cruquius@vandenheuvelverlichting.nl of 023-2049696

Van den Heuvel Verlichting Eindhoven: eindhoven@vandenheuvelverlichting.nl of 0499-474000

Van den Heuvel Verlichting Heerlen: heerlen@vandenheuvelverlichting.nl of 045-5748257

Van den Heuvel Verlichting Rotterdam: rotterdam@vandenheuvelverlichting.nl of 010-2204709

Van den Heuvel Verlichting Utrecht: utrecht@vandenheuvelverlichting.nl of 030-7601176

Mocht u een vraag hebben over je online order of andere vragen die niet direct gerelateerd zijn aan een winkel kunt je contact opnemen met:

klantenservice@vandenheuvelverlichting.nl of 085-7602266

Op koningsdag zijn onze winkels in Amsterdam en Utrecht gesloten. De overige filialen zijn geopend volgens de openingstijden van de zondagen. Deze verschillen per filiaal.